BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 11 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET URGJENTISHT BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT , BANESA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , BANESA KA 2 DHOMA TË MËDHAJA , 1 KUZHINË , 1 BANJO , DHE 1 BALLKON . BANESA KA 10 METRA GRATIS NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim