BANESA SHTETRORE NË BREGUN E DIELLIT 2 TE VIPA ..

Shitet nga: DINI 02 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETRORE NË BREGUN E DIELLIT E CILA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM SHUM E MADHE , NGA 1 SALLON I MADH . KUZHINA , BANJO , DHE 1 BALLKON , AJO ËSHTË E GJITHA E SHTRUAR NË PARKET PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim