BANESA SUPER MODERNE FUSHE KOSOVE / PERBALLE ALB..

Shitet nga: Edi 30 Mar 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ekskluzive me qmim shum te volitshem!

Banesa i ka ne teresi 87 m2,

Posedon:


3 DHOMA, KORRIDORIN, BANJON, 2 TERRASA ..
IZOLIMIN E KA TEPER TE MIRE ...
MIREMBAJTJA DHE LIFTI FUNKSIONOJN TERE KOHEN( MIREMBAJTESI HYMERI KLEMAN)
VENDI PER TE PARKUAR VETUREN ( GARAZHA PLUS VENDEPARKINGU)
ETJ..
SHITET ME GJITHE INVERTARIN ( MOBILJE E TJERA GJESENDE)
SKA NEVOI PER ASNJE INVESTIM !


Per me shume telefononi: 049 728 102.

Shenim
Banesat jane te ndertuara me standardet me te larta nga ndertuesi CIMA SHPK dhe eshte nder objektet me cilesore ne pjesen ku eshte me lokacion, ma saktesisht objekti gjindet ne afersi shkolles Mihail Grameno.,apo me sakt perballe ALBI MARKETIT i cili eshte hap i ri!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim