BANESA TË GATSHME NGA LABI-INVEST ME QELSA NDOR..

Shitet nga: LABI-INVEST 06 Krr 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Vizioni ynë është që të ndërtojmë hapësira banimi me standarde evropiane duke ofruar cilësi kualitet dhe rehati për ata që dëshirojnë të kenë një jetë më të mirë.
OBJEKTI BANESOR : përbëhet prej dy blloqeve Lamela – 1 dhe Lamela 2 me dizajn arkitektonik, hapësira të jashtme gjelbëruese ,lokale afariste ,vendparkime nëntoksore –garazhë.
FASADA : Labi Invest përdor tullën e kuqe për fasadë .Kjo fasadë e punuar me tullë të kuqe ka izolim termik –akustik dhe është fasadë e përjetshtme .
DYERT : E hyrjes të blinduara Italiane ,të mbrendëshme të rrafshta sllovene .
DRITARET : Plastike PVC –së gjermane me qelqin termopan
LAMINATI:Laminat Gjerman i Kualitetit të Lartë.
INSTALIMI I UJIT : ’’REHAU’’ gjermane
NGROHJA QENDRORE : ’’REHAU ’’gjermane
ASHENSORI : Cleman për 10 persona me dimensione 2x1,20m²
TELEFON / INTERNET : Çdo banesë e paisur me internet ,telefon dhe kabllor.
HYRJA : E paisur me interfon komunikimi
Na Kontaktoni Në Zyret Tona Në Qytetzën Pejton Te Shkallët,Ose Në Nr e Tel ; 044-665-469 ; 049-883-839 ; 038-609-227 Ju Mirpresim

Labi
INVEST
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim