BANESA TE PARKU I QYTETIT URGJENT

Shitet nga: Avni 04 Gsh 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA TE PARKU I QYTETIT MBI SLLOVENIA E SPORTIT AFER ALBI HIPERMARKET.
BANESA KA DHOMEN E FJETJES, SALLONIN ME KUZHINE SE BASHKU DHE KORRIDORIN.
BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE DHE ESHTE E PAJISUR ME NXEMJE QENDRORE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim