BANESA TE POSTA

Shitet nga: Shitet Banesa 29 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani te Posta e madhe
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NJE DHOMESHE (GARSONJER) NE DARDANI ME SIPERFAQE 35 M2.
ESHTE MBRAPA POSTES SE MADHE NE DARDANI DHE E PERSHTATSHEME PER LOKAL POR EDHE PER BANIM.
E LESHUAR ME QIRA PER MOMENTIN.
DOKUMENTACIONI I RREGULLT DHE E GATSHME PER BARJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim