BANESA TE QAFA-PRISHTINË

Shitet nga: Naim 11 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa një dhomshe në qender te Qafa Rruga "UÇK" në Prishtinë 25m2 në katin e parë e re e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për një familje të vogël .Çmimi 27 mijë euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim