BANESA TE SANTEA 1000 E m2

Shitet nga: Banes 07 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
URGJENT . SHITET BANESA ne laxhen DARDANI ( Sante) 50m2 , 2 dhoma , banjo ,kuzhin , ballkon dhe shpajz te veqant , Kati 7 banesa ka liftin me pages , uj,rrym 24 ore . VETEM BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim