BANESA në Qendër

Shitet nga: Pirro 05 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Qendër, përballë Bibliotekës Kombëtare.

Posedon:

• 65m2,
• Kati 4,
• Dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë me trapezari,
• Banjo
• Korridor
• Ashensorë
• 10m2 terasa

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 110.500Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim