BANESA në Ulpianë, mbrapa AAK-së.

Shitet nga: Pirro 15 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA në Ulpianë, mbrapa AAK-së.

Posedon:

• 86m2,
• Kati përdhes
• 2 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,
• Me pamje nga 2 anët.

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 85.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim