BANESA ne B.DILLIT afer AMBULLANTES

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Sot 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Breg Dillit
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Breg Dillit te ambullanta kati perdhe e renovuar dhe e mobiluar ne tersi banesa ka sip. 32m2 me flet poseduse , perveq banimi ka pozit te mire edhe per ordinanc etj, banes posedon edhe nje podrum prej 5m2, ne kete qmim hyn edhe podrumi po ashut edhe mobilet banesa ka kete renditje:

- Dhoma dites,
- Kuzhine,
- Banjo,
- Terasa e cila eshte e mbyllur,
Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim