BANESA ne DARDANI te BASHKESIA e 3-te LOKAL

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 18 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Dardani te Bashkesia e 3-te lokale kati perdhes, banes me fletposeduse ka sip.55m2 eshte e pershtatshem edhe per ordinanc, zyra etj , ka oborr para banese , parking 24 h, ndrrim me banes me hapsir me te madhe , dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Kuzhina ndaraz me trapizari,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Koridor
Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.co
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim