BANESA ne L. SPITALIT te Spitali AMERIKAN*

Shitet nga: N.SH."ACCESS" - Burim Sot 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjeja e Spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagje te Spitalit nen Spitalin Amerikan, banesa eshte shume afer rrethit, eshte ne objektin e kompanis Inxhinjering, banesa ka leje te ndertimit (shitet nga kompania qe ka kry punimet ne kete objekt) eshte ne katin e 1, me siperfaqe 64.80 m2, me pamje Jug dhe Perendim (pra gjate gjith dites ka djelli banesa), dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 1 dhom te gjumit,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Ne te njejtin objekt e kemi edhe nje ne katin e 7 me pamje nga qytetit me metrazh 87.80 te mobiluar ne tersi me çmim 75 mije euro.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim