BANESA ne shitje ne Prishtine, Rr. Ismail Dumoshi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Ismail Dumoshi
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për SHITJE banesa që gjendet në Rr. Ismail Dumoshi në Prishtinë.

Sipërfaqja e banesës është 94 m2, gjendet në katin e gjashtë dhe ka lift funksional. Përbëhet prej 2 dhomave të gjumit e një dhome të ndejës si dhe ka kuzhinën, banjon, korridorin dhe ballkonin. Banesa ka furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerje.

Banesa shitet e pa mobiluar, ndërsa çmimi i saj është 73,000€.

Ju mirëpresim.

‪#‎prishtine‬ ‪#‎patundshmeri‬ ‪#‎banese‬ ‪#‎shitje‬
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim