BANESA

Shitet nga: BEKIM 06 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDET MATI 1 KA SALLON ME KUZHIN 2 DHOMA GJUMI 2 BANJO DHE DY TARASA VERI LINDJE BANESA GJENDET NE KATIN E 6 ME DUKUMENTACION NE RREGULL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim