BANESAT NE DURRS

Shitet nga: QAMIL 22 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 2 banesa ne Durrs tek shkambi i Kavajes ,afer Hotelit Ketit ose Hoteli Gryn Park.
Shiten se bashku ose ndamas ,Pozicijoni shum i mir afer pllazhes tarasat prej deti dhe nga ushtria ku e bon te mundshme ndenjen shum te rahatshme dhe private.
Te dy banesat jan ne kati e par dhe jan me dukumenta ne rregull (jan ne emrin tim)gjith ashtu jan te mobilueme
me dhomen e fitjes kreveti per 2 persona salloni me 2 kreveta ,kuzhina komplet ,klima nxet e ftoft ,banjo dhe maqina e lamjev te teshave..
Posh banesave ka parking privat.
Pallati osht nder pak ato pallat qe posedojn dukumenta ne at zon ,esht vetem 5 katshe dhe ngjdo kat ka nga 3 banesa.
Pr gjdo pyetje ose informata mundeni te me shkruani ne ket emejl adres....qamilejupi@hotmail.com.
Numri it telefonit ++34675846273 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim