BANESAT NE LAGJEN E MUHAXHERVE

Shitet nga: DA VINCI 25 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

749 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Laxha e Muhaxherve
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten 100 banesa ne lagjene Muhagjereve. Ndertesa eshte ne punim e siper.Objekti eshte i paisur me:
- Leje ndertimi
- Ashensor modern
- Siperfaqe gjelberuese
- Parking nèntokèsor dhe rrugorè
- Izolim me fasadè termike
- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè
- Rezervuare uji
- Sistem per shuarjen e zjarrit
- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè
- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo
- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m²
- Dyer te blinduara qeliku
- Shteg biqikletash
- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...
- Banesa kemi prej 56.53 m² deri 113.62 m²

Qmimi: Prej 749 euro m²

KONTAKTI:
Agjensioni IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882830
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim