BANESE * SUPER-LUXOZE *me QIRA*te PARKU * 4 x DH..

Shitet nga: JETONI 06 Krr 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë

LESHOJ BANESE *** SUPER - LUXOZE *** me QIRA * me 4 x DHOMA ne QENDER te PARKU i QYTETIT, te SHTEPIA e BAJRAM KELMENDIT.

BANESA eshte NDERTIM i RI dhe e MOBILJUAR me MOBILJE te REJA *** LUXOZE *** dhe *** MODERNE **

Perbehet prej 150 m2 :

1 x SALLON i MADH
1 x TV - PLASMA - LCD - FLAT
1 x KABLLOVIK dhe INTERNET, me mundesi KYQJE permes IPKO ose KUJTESA.!
1 x KUZHINE - KOMPLET me te gjitha PAJISJET e DUHURA - te REJA - LUXOZE - dhe MODERNE
1 x MAQINE *** per LARJEN e ENEVE ***
1 x TREPEZARI ne nje HAPSIRE te VECANT ( TAVOLINE BUKE - USHQIMI )
3 x **** DHOMA GJUMI *****
1 x BANJO - e MADHE - me KADE te MADHE - JAKUZZI
1 x BANJO - STANDARD
1 x SHPAJZ
1 x NXEMJE QENDRORE - me RRYME - e BANESES
3 x BALLKONA
1 x *** PARKING per VETURE ne GARAZHE te NDERTESES - ne PODRUM ***

***** RRYME 24 ORE ***( NUK NALET KURRE - PERVEQ ndonje PRISHJE GJENERALE - LAGJJA eshte ne KATEGORIN - A )

*** UJE ka gjithashtu 24 ORE **** - sepse NDERTESA i ka REZERVARET e VET te UJIT.

QMIMI i QIRASE : 750.- EURO me GARAZHE.!!!

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR BANESEN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*******************************************************************************************************
Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business 1.9 gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x1..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim