BANESE * TOP-MODERNE *me Q I R A ** ARBERI / DRA..

Shitet nga: JETONI 06 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN TOP - MODERNE dhe LUXOZE me QIRA ne ARBERI / DRAGODAN, afër MINI - MAXI-t.

BANESA eshte NDERTIM i Ri me MOBILJE te REJA dhe MODERNE.

Perbehet prej :

1 x SALLON i MADH
1 x TV - PLASMA - LCD - FLAT
1 x KABLLOVIK + INTERNET ( me mundesi KYQJE permes IPKO ose KUJTESES ).!
1 x SATELIT ANTENE - me DREAM - BOX - per te KAPUR PROGRAME tjera te NDRYSHME nga EVROPA dhe BOTA.!!
1 X KUZHINE - KOMPLET me te gjitha PAJISJET e DUHURA, te REJA dhe MODERNE.
1 x MAQINE - për LARJEN e E N Ë V E ****
2 x DHOMA GJUMI
1 x BANJO e BUKUR dhe e MADHE.
1 x MAQINE - per LARJEN e RROBAVE
2 x BALLKONA
1 x SALLE FITNESI me PAJISJE per te gjithe BANORET

QMIMI : 600.- € ( ne QMIM perfshihen te Gjitha SHPENZIMET - ALL INCLUSIVE )

Për ma shumê IMFORMATA si dhe pêr ta VIZITUAR BANESEN , na KONTAKTONI pêrmes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

******************************************************************************

****** E N G L I S H ******

******************************************************************************

FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT ***

LUXURY and TOP - MODERN ** APARTMENT *** with 2 x ROOM'S *** FOR RENT

In ARBERIA / DRAGODAN near to KFOR BASE and SHOPPING CENTER ** MINI - MAX ** in PRISHTINA ( PRISTINA ).

APARTMENTS is NEW Construction, with NEW, MODERN and LUXURY FURNITURE.

Consists of 2 x ROOMS :

1 x The Large Living Room
1 x TV
1 x KABEL - TV
1 x SATELITE - TV for TV PROGRAMS from all over the WORLD.!!!
1 x INTERNET - with Posibility to Conect by both Providers IPKO or KUJTESA.
1 x *** AIR CONDITION ***
1 x KITCHEN - complete with all the proper and Modern Equipment
1 x TABLE to EAT
1 x MACHINE - DISHWASHER ***
2 x BADROOMS
1 x BATHROOM
1 x MACHINE - for Washing Clothes
1 x WATER and ELECTRICITY - 24 HOUR ***
1 x Storage
1 x central heating - with electricity -
2 x BALCONY - Exite to Balcony from both Rooms
1 x CAR PARKING
1 x FITNESS ROOM in the BUILDING

RENT Price:600. - € (ALL INCLUDED like ELECTICITY, WATTER, GARBISH, SATELITEN TV BILLS)

For more information and to visit the FLAT, contact us by phone at any time.!

TONI : 044 - 738 214 or 049 - 844 327


*************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim