BANESE 2- 3 DHOMSHE LAGJA E SPIT.-PRISHTIN,QMIMI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Parket&Design 16 Pri 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
OBJEKTI GJINDET NE LAGJEN MATI 1, MBRAPA VIVA FRESH,DHE ESHTE DUKE U NDERTUAR NGA AKITEKTI I DIPLOMUAR NE GJERMANI,MARK-ING ME PERVOJ GJERMANE,

-Ashensori gjerman me kartela
-Laminat i trashesise12mm me mundesi ndryshimi ne parket
-Dritare PVC me profil 80mm me roletne,me veti te mira izoluese
-Ngrihje qendrore ne dysheme
-Dyert e hymjes jan te blinduara
-Dyert e dhomave jan nga furniri i drurit masiv
-Furnizim me uje si dhe rryma emergjente 24 ore
-Videomonitorim 24 ore i ter objektit
-Menaxhim dhe mirembajtje te kompleksit etj,

Per me shume informata na kontaktoni ne Tel:045 666 301 ose ne 044 223 860 Nazifi

====================================================================
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim