BANESE 3 DHOMSHE NE BREG TE DIELLIT PUHIZA QMIMI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Parket&Design 13 Krr 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Objekti eshte ne ndertim dhe me leje ndertimi, quhet PUHIZA dhe gjindet ne Bregun e diellit afer RaiffeisenBank,ose me saket Perball Furres se Qerimit Nr.2

-Banese tri dhomshe me siperfaqe 75,80m2 ne katin 7
-Banese tri dhomshe me siperfaqe 76,70m2 ne katin 2 dhe 8
-Banese tri dhomshe me siperfaqe 87,70m2 ne katin 2 dhe 4
-Banese tri dhomshe me siperfaqe 84,40m2 ne katin 6 dhe 8
-Banese tri dhomshe me siperfaqe 87,90m2 ne katin 5

-Ashensori gjerman me kartela
-Parket gjerman Fertigparkett Standard tre shtresor
-Dritare PVC me profil 80mm me tr dihtunga me izolim zvicerran dhe roletne,
-Ngrohje qendrore te qytetit
-Dyert e hymjes jan te blinduara dhe kunder zjarrit
-Dyert e dhomave jan nga furniri i drurit masiv
-Furnizim me uje si dhe rryma emergjente 24 ore
-Videomonitorim 24 ore i ter objektit
-Menaxhim dhe mirembajtje te kompleksit etj,

Te interesuarve mund tu dergoj edhe katalogun me plane te banesave
Per me shume info na kontaktoni ne...

Tel:044 223 860 si dhe 045 666 301
---------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim