BANESE 34m2 B. Dieli te XHAMBAZT e RENOVUAR K 1

Shitet nga: Rexhep 21 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
- E SHES BANESEN 34m2 . ne KATIN (1) E PARË. Banesa gjendet ne Bregun e Diellit te XHAMBAZT, ne Prishtine .
- Banesa ka; Një Sallon me Kuzhinë, Një Dhomë fjetje, Banjo, Koridor. Shumë e pershtashme per Qifte ose familje t'vogla. Banesa eshte me dokumentacion të rregultl dhe perkthimi në emer te Bleresit te Noteri behet menjëhere... BANESA per momentin, eshte e LESHUAR ME QIRA per nje familjar, paguan qira 150 euro, dhe mund ta vazhdoni marreveshjen me qiramaresin...Banesa shitet me mobilje (ne foto nuk jane mobiljet por mobiljet jane te reja)...
ÇMIMI I SHITJES 36.000 Euro.
Tel 045 / 283 - 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim