BANESE 4 x DHOMËSHE në QENDËR te SLLOV.SPORT

Shitet nga: JETONI 03 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 100 EUR   170 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 142 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
SHES BANESËN ** LUXOZE ** në QENDËR te SLLOVENIA SPORT dhe afër PARKUT të QYTETIT.

BANESA është NDERTIM i RI, e nderuar me MATERIALE KUALITATIVE me NORMA EVROPIANE.!!!

*** KATI i. ll ***
Përbëhet prej 4 x DHOMA + 3 x BANJO = 142 m2 :

1 x SALLON i MADH
1 x KUZHINË ( HAPSIRA për KUZHINË )
1 x DHOME GJUMI me 1 x BANJO ( Mbrenda në DHOMË )
2 x BANJO
2 x DHOMA të GJUMIT
2 x BALLKONA
1 x NXEMJE QENDRORE me RRYMË, e PUNUAR me MATERIALE të CILËSISË së LARTË ( KOMPLET nga *** BAKRI ***.!!! ).
1 x KABLLAT për INTERNET + KABLLOVIK, si dhe për SISTEM të ** ALARMIT ** dhe të ** ZËRIMIT ( MUZIKËS ) ** janë të SHPËRNDARA KOMPLET në gjith BANESËN dhe nëpër DHOMA.!!!
1 x LIFT ( Me KARTELA ).!!!

QMIMI : 142 m2 x 1050.- € (për 1 x m2) = 149.100.- €

Për ma shumë INFORMATA si dhe pér ta VIZITUAR BANESËN, na KONTAKTINI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sony 6 6s ericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon toshiba VW SONY LCD PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note s6 TEXTIL MODA s5 FASHION style SHES BLEJ KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani italia importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP zyre duos ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD touran APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE vushtrri burim therande agency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres Inventar klima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim