BANESE 94M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

635 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESE 94M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI I, . BANESA ESHTE NE KATIN E KATERT. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJOJ,BALLKON, SHPAJZ.
QMIMI-635€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim