BANESE E MOBILUAR,KATI I 1-re,AFER BANESAVE TE B..

Shitet nga: Fortis 06 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA PREJ 80 M2,NE LAGJEN MATI 1,AFER BANESAVE TE BARDHA,SAKTEISHT NE OBJEKTET E NDERTUARA NGA KOMPANIA FITORJA ,500 M PARA KOMPLEKSIT TE TREGTISE,
BANESA ESHTE EXTRA E MOBILUAR DHE GJINDET NE KATIN E PARE DHE ME KAHJE SHUME TE MIRE .
ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUNDESI BARTJE BRENDA DITES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim