BANESE EKSKLUZIVE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT ..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT E BARDHA . NDERTIM I RI SHUME CILESOR. KATE TE NDRYSHME QE NGA 1-8. BANESA KA 66M2, DHE KETE PERBERJE DHOME DITE ME KUZHINE, DHOME GJUMI, SHPAJZ, BANJO, BALLKON.

ÇMIMI 950 €/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim