BANESE,LOKAL DHE GARAZHE

Shitet nga: N.N 15 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Hamez Jashari
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese,lokal dhe garazhe te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.(mbi ish Sllovenija sport )Banesa ka 48 m2, ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor, lokali me sipërfaqe 60 m2 eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie si dhe garazhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim