BANESE ME QERA afer UBT-së

Shitet nga: Banesa 05 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN me QERA ne lagjen EMSHIR afer me fakultetin per biznes (UBT)
Banesa gjendet ne Katin e 3-të posedon lift.
Esht ndertim i ri dhe me te gjitha kushtet per banim, esht komplet e mobiluar, su dhe ka kuzhin moderne.
Posedon dy dhoma gjumi, sallon+kuzhin, ballkan banjo.

049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim