BANESE ME QERA NE DARDANI

Shitet nga: Lirim 25 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne lagjen Dardania-Prishtine ne Bulevardin 'Bill Clinton'. Banesa ka nje sallon, nje dhome gjumi,kuzhine,trapezari,banjo dhe nje ballkon me pamje nga shkallet e kurrizit. Banesa gjendet ne katin e pare(perdhese). Qmimi sipas marreveshjes.
tel : 044 177 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim