BANESE ME QERA NE LAGJEN DARDANIA

Shitet nga: leonard 03 Sht 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne lagjen 'Dardania' perball fitnesit Fitin banesa eshte ne katin e 5-te ka sallon kuzhine e mobiluar komplet dhe shume e pershtatshme per bainim deri ne 4 persona.

nr tel : 044 701 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim