BANESE ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Shitet nga: Egzona 12 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE QYTETIT NE RR. BAJRAM KELMENDI NE KATIN IV, 104m.
OBJEKTI ESHTE NEN VEZHGIM TE KAMERAVE 24h, UJE 24h, KA SHKALLET EMERGJENTE, ASHENSOR DHE PARKINGUN NENTOKESOR PRIVAT.
QASJA NE KETE OBJEKT BEHET VETEM PERMES KARTELES (PER HYRJE-DALJE, ASHENSOR DHE PARKING).
PASTRIMI GJENERAL I KETIJ OBJEKTI BEHET TRE HERE NE JAVE (PERMES KOMPANISE ROSA)...
BANESA KA TRI DHOMA GJUMI,
SALLONIN ME KUZHINE,
DY BANJO,
NJE BALLKON DHE
NJE SHPAJZ..
ESHTE E MOBILUAR, KABLLOVIK, WI-FI, ANTENA SATELITORE, UJE 24h, ROLETA TE ALUMINIT, KONDICIONER, NXEMJE QENDRORE ME RRYME ETJ...
CMIMI I QERASE PER MUAJ 650 EU (I NEGOCIUESHEM).
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim