BANESE ME QERA NE ULPIANE PER STUDENT/E, 270Euro

Shitet nga: M.M Prishtina 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ ME QERA BANESEN E CILA GJINDET NE ULPIANE, SAKTESISHT PERBALLE MENZES TE STUDENTAVE, APO TE UNIVERZITETI "PJETER BUDI".

- BANESA ESHTE NE KATIN E PARE, DHE PERBEHET NGA:
2 DHOMA, SALLON+KUZHINE, ME KUSHTE TE MIRA BANIMI PER ME SHUME NA KONTAKTONI.

TEL: 044/799-348
049/224-524
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim