BANESE ME QERA PER BANIM/ZYRE NE QENDER TE PRISH..

Shitet nga: kumrije beiqi 29 Pri 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Të nderuar,

Lëshohet me qera banesa në qendër të Prishtinës në lokacion shumë të qetë në mes të, Sheshit Nëna Terezë dhe fakultetit Ekonomik-Juridik. Banesa gjindet në katin e 2-të dhe është në madhësi prej 90 m2, posedon: 2 dhoma gjumi, dhomë dite dhe kuzhinë.
Adresa e plotë, është: rr. Sylejman Vokshi 23/2 Prishtinë
Ka vend te mjaftueshem edhe per parking.
Kontakti: +377/44 179 765
Çmimi mujor sipas marreveshjes.

Me respekt,

Kumrije Beiqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim