BANESE ME QERA PER FAMILJAR OSE STAF TE HUAJ

Shitet nga: Besi 18 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QERA,

Leshoj banesen me qera e cila gjindet ne rrugen Gustav Majer tek parku I qytetit Prishtine.
Banesa ka hapesire 100m2,
dy dhoma gjumi,
kuzhine me salon,
dy banjo, dhe
shpajz

Kontakt: 044/49 351 937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim