BANESE ME QERA TE MATI 1

Shitet nga: Nuhije Sadiku 22 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne bllokun C, te Mati 1. Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka 1 sallon dhe 2 dhoma te gjumit.

Nr. kontaktues: 045 518525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim