BANESE ME QERA TE QAFA RR."UCK"

Shitet nga: Vehbi 08 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te Qafa rr."UCK" perballe furres „Buka“, ne katin e katert e mobiluar komplet.
Banesa eshte dydhomeshe (55 m) me kete renditje:

Nje dhome fjetje,

Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari,

Koridori,

Banjo,

Depo (Shpajzi) dhe

Ballkoni

Banesa gjithashtu posedon bodrumin e madh rreth 15 m si dhe parkingun e sigurt 24 ore.

Banesa leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.

Informatat ne tel: +377 44 120 056 (Viber) ose ne email: vehbibehluli@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim