BANESE ME QERA ne MAT ( POZHEGU BROTHERS )

Shitet nga: Banesa me qira 19 Maj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 1234 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Mat
Banesa eshte dydhomeshe (55 m) me kete renditje:
1.Nje dhome fjetje
2.Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari
3.Koridori
4.Banjo

VEREJTJE : Banesa osht e pa mobiluar. Mobilohet 2-3 dit prej momentit qe vendos me marr.

nr kontaktues 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim