BANESE ME QERA

Shitet nga: Rrustem 19 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shes, ose leshoje me qera banesen ne lagjen Arberia,ndertesat e ‘’ Tregtise’’ rruga ‘’Ahmet Krasniqi’’ hyrja e 10
-Shitet banesa kati I 4, me siperfaqe 88m, 2 dhoma gjumi,1 sallone dhe kuzhine,1 banjo,1 wc ,2 ballkone,e mobiluar, dhe garazhe , qmimi 100.000 ( ndersa pa garazhe dhe e pa mobiluar qmimi 80.000)
-Leshoj me qera qmimi 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim