BANESE ME QIRA (MOBILUAR) - Emshir ME 3 DHOMA

Shitet nga: Nexhmedin Melenica 07 Maj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA NE EMSHIR 3 DHOMA GJUMI . Kati i 6 pamja e baneses eshte kah Prishtina. Banesa eshte e mobiluar komplet sipas fotove te reklamuara.

Banesa ka:
Dhomen e dites
Kuzhinen
Banjo
WC dhe
3 dhoma gjumi
2 ballkone
sipas fotove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim