BANESE ME QIRA, Te Extreme Pizza, RR.AGIM RAMADANI

Shitet nga: Agron 09 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Agim Ramadani, Aktash
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA

Banesa gjendet te Restorant Rugova (permbi Extreme Pizza), Rr. Agim Ramadani (perballe biblotekes kombetare), Kati i 5-të, lifti eshte funksional.

Banesa posedon
1 kuzhine
1 sallon/dhome ndeje
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 terase
1 shpajz

Banesa leshohet me qira per familje dhe studente femra.

Çmimi eshte 320.00 Euro muaji.

Nr kontaktues: 044 382 830 dhe 049 433 287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim