BANESE ME QIRA 3 DHOMSHE NE DARDANI TE POSTA MAD..

Shitet nga: Gazmend 23 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qira banesen 3 dhomshe, ecila gjindet ne dardani perkatesisht te posta e madhe ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar. Banesa ka : dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine ( kuzhina e ndame) koridorin dhe banjo. Banesa eshte e mobiluar e renovuar komplet. Banesa eshte e gateshme per banim..
Qmimi i qiras mujore eshte 250 euro.
Kontakti ne kta nr. tel 044118661 ose 049118661 ose edhe ne Viber +37744118661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim