BANESE ME QIRA NE EMSHIR-KALABRI 115m2

Shitet nga: Melenica 19 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa I ka 115m2 dhe gjenedet ne kullen e dyte te arapeve ne katin e gjashte me pamje nga Prishtina - eshte e mobiluar dhe I ka keto hapsira, sipas fotove:

3 dhoma gjumi
dhomen e dites
kuzhinen
banjo
WC
2 ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim