BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: BANESE NE QIRA NE QENDER TE PRISHTINES 14 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand, perballe objektit qeveritar, ministrise se drejtesise, ish Rilindjes, hyrja e TV Rrokum, posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon, e mobiluar eshte ne katin e V lifti punon rregullisht. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim