BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: BANESE ME QIRA 20 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand perballe objektit qeveritar, ministrise se drejtesise, hyrja e TV Rrokum, posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon e mobiluar, gjendet ne katin e V lifti punon rregullisht, Preferohet qift i punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim