BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: BANESE ME QIRA 21 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese ne qender te Prishtines,afer Hotelit Grand perball objektit qeveritar ministrtise se drejtesise, hyrja e TV Rrokum posedon, dhome kuzhine, banjo dhe ballkon e mobiluar Kati i V, lifti punon rregullisht.Preferohet qift i punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim