BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: BANESE ME QIRA 22 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand, perballe objektit qeveritar ministrise se drejtesise, ish Rilindjes, hyrja e TV Rrokum posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar, kati i V lifti, punon rregullisht, Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim