BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 20 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand, perballe objektit qeveritar-ministrise se drejtesise. hyjrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon, eshte e mobiluar, kati i V, lifti punon rregullisht. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim