BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 20 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Holet Grand, perballe objektit qeveritar- ministrise se drejtesise, hyrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon eshte e mobiluar, gjendet ne katin e V lifti pubon rregullisht. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim