BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 23 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines afer Hotelit Grand, perballe objektit qeveritar ministrise se drejtesise, hyrja e TV Rrokum, posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar gjendet ne katin e V lifti punon rregullisht, Preferohet per qift te punesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim