BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 26 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qender te Prishtines, afer Hotelit Grand perball objektit qeveritar ministrise se drejtesise hyrja e TV Rrokum posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar gjendet ne katin e V lifti punon rregullisht. Preferohet qift i punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim